Hnízdo hledá vedoucí kroužků :)

02.09.2024

Máte koníček, vášeň, znalosti a čas, o který byste se rádi podělili s ostatními?
Pojďte v novém školním roce 2024/25 vést kroužek v Hnízdě!

Díky schopnostem a dovednostem lidí v komunitě kolem našich škol nabízí Hnízdo každý školní rok kroužky
a volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Naše nabídka platí i pro nečleny Hnízda.

Příklady kroužků, které se už v Hnízdě úspěšně vylíhly:
Sbor pro dospělé, sbor pro děti, ukulele, robotika, akrojóga, výtvarný ateliér, bojové hry, tanečky, gymnastika, plavání, lezení, oceánologie, modelářství, plavání, Minecraft, náboženství, šití, dívčí klub...

Kroužek nemusí probíhat pravidelně každý týden.
Může mít i delší interval: 1×14 dní, 1× za měsíc, nebo nepravidelně.

Přihlašování bude probíhat přes Google formulář, o administrativu se postará pracovník Hnízda. Jediná Vaše povinnost bude proškolit sebe i Vaše účastníky o BOZP a podepsat o tom záznam.

Máte-li chuť zájmový kroužek vést, napište nám do 31.8. na emailovou adresu: hana.hudcova@spolekhnizdo.cz

Pro přihlášení k jednotlivým kroužkům vyplňte elektronickou přihlášku a prohlášení k GDPR